V Korytech 3155 / 23, Praha 10, 106 00
272 656 216, 602 858 713
info@tisk-samolepek.cz

Parkovací cedulky

Parkovací cedulky

Parkovací cedulky

Jako levné a funkční označení parkovacích míst a stání nabízíme výrobu parkovacích cedulek k umístění na obrubník, nebo zeď garážového stání. Cedulky jsou odolné všem exteriérovým vlivů. Doporučujeme instalaci pomocí kvalitního lepidla, které zakoupíte v každém obchodě pro kutily, konkrétní značku lepidla doporučíme. Parkovací cedulky bez větších investic za výrobu i instalaci.

Výroba parkovacích cedulek.

Odolnost parkovacích cedulek je priorita. Cedulky musí být odolné vodě, slunci a oděru. Tyto požadavky naše cedulky splňují, jsou vyrobeny z dlouhodobě odolných materiálů. Specifikace: Kompozitová cedule s.2mm + jednostranný polem plastovou samolepkou + plastová laminace lesk. Specifikace pro laiky: Hliníkový sendvič s plastovým jádrem, jednostranný polep plastovou samolepkou s natištěnou grafikou, povrchová ochrana grafiky plastovou laminací.

Naše parkovací cedulky v praxi.

Cedulky vyrábíme již řadu let, cedulky se svými vlastnostmi osvědčily. Nejčastěji dodáváme pro Bytová družstva, Společenstva vlastníků a Stavební firmy. Naše parkovací cedulky jsou levným řešením se snadnou instalací.