V Korytech 3155 / 23, Praha 10, 106 00
272 656 216, 602 858 713
info@tisk-samolepek.cz

Reklamní cedule

Výroba cedulí

Reklamní cedule nebo také informační cedule jsou samozřejmou součástí každé provozovny a firmy. Vyrábíme reklamní cedule velkých i malých rozměrů, konkrétně se jedná o ploché cedule s grafikou například pro obchody, provozovny a sklady. Vyrábíme cedule k použití venku i uvnitř. Používáme kvalitní materiály vyrobené v EU. Rozdělujeme cedule na plastové a kompozitové (hliníkové). Vhodný materiál pro Vaše použití doporučíme. Více informací o vlastnostech materiálů naleznete v textu níže. Standardně nabízíme: Rychlou kalkulaci, vstřícný a ochotný přístup, doporučení nejlevnějšího provedení. Zaslání poptávky nebo objednávky je jednoduché.

Stačí stručně uvést základní informace:


a/ Požadovaný rozměr cedule.
b/ Počet kusů.
c/ Plánované umístění, například cedule nad restauraci.

Klikněte prosím zde: POPTÁVKA / KALKULACE
reklamní cedule výroba

Cedule plastové


Jde o pěněné PVC. Plastové provedení je vhodné pro výrobu menších rozměrů, na větší rozměry má vliv roztažnost v souvislosti se změnou teploty. Výhodou je nízká hmotnost, pevnost a pružnost. Standardně nabízíme úpravu (zpracování) hran, pro reprezentativní vzhled v detailu tzv. fasety. Vyrábíme cedule do interiéru i exteriéru, zaručujeme odolnost proti vodě, oděru a slunci. Dle plánovaného umístění cedule nejvhodnější materiál doporučíme.

Příklady provedení (dají se kombinovat):


1/ Orientační cedule v sídle firmy – plastová cedule s. 5 mm + polep samolepicí grafikou + laminace lesk + fasety na hranách, velikost: 100 × 50 cm.

2/ Reklamní cedule k zavěšení do prodejny – Plastová cedule s. 5 mm + oboustranný polep samolepicí grafikou + fasety na hranách, velikost: 30 × 50 cm.

3/ Informační cedulka u vchodu do provozovny s provozní dobou – plastová cedule s. 5 mm + polep samolepicí grafikou + laminace mat + fasety na hranách, velikost: A4.

4/ Cedulky na dveře kanceláří – plastová cedule s. 5 mm + polep samolepicí grafikou + laminace mat, velikost: 20 × 5 cm.

Cedule hliníkové


Jde o kompozitové cedule, hliníkový sendvič s plastovým jádrem. Toto provedení je vhodné pro větší rozměry cedulí, materiál má minimální teplotní roztažnost. Stabilně drží tvar, ale nenabízí zvýšenou pružnost. Největší možný rozměr v jednom kuse je 300 × 150 cm. Pro větší rozměry cedulí doporučujeme ceduli rozdělit na více částí pro snadnou instalaci a transport. Největší rozměr doporučujeme 200 cm. Materiál je odolný v exteriéru, zaručujeme odolnost proti vodě, oděru a slunci. Dle plánovaného umístění cedule nejvhodnější materiál doporučíme.

Příklady provedení (dají se kombinovat):


1/ Reklamní cedule nad výlohu prodejny – kompozitová cedule s. 2 mm + polep samolepicí grafikou + laminace mat, velikost: 3 × 3 m (složeno ze dvou částí).

2/ Informační cedule na konstrukci brány – kompozitová cedule s. 3 mm + oboustranný polep samolepicí grafikou + laminace lesk + otvory pro připevnění, velikost: 200 × 30 cm.

3/ Informační cedulka k nalepení na stěnu – kompozitová cedule s. 2 mm + polep samolepicí grafikou + laminace lesk, velikost: A5 (148 × 210 mm).
reklamní cedule kompozit

Materiály k výrobě cedulí


Materiály mají rozdílné vlastnosti a po zvážení nejvhodnější materiál doporučíme. Standardně používáme deskové materiály zn. Antalis, s těmito materiály máme dobré zkušenosti.
Plastové cedule: síla 1 mm, síla 3 mm, síla 5 mm
Kompozitové cedule: síla 2 mm, síla 3 mm
Samolepicí vinyl: lesk, mat Laminace: lesklá, matná

Příprava grafiky pro výrobu cedulí


Často laiky opomíjenou součástí výroby je příprava grafických podkladů. Nejrychlejší a nejsnadnější varianta je zaslat s poptávkou a základní specifikací i hotové kvalitní grafické podklady. Zasláním grafiky se celý výrobní proces zjednoduší a urychlí. V případě absence výrobních podkladů můžeme nabídnout dvě varianty zhotovení.

Příprava grafiky, možnosti


1/ Možnost přípravy jednoduché grafiky, např.: umístění textu, rámečku, kontury; případně umístění dodaného loga nebo fotografie. Jde jen o umístění nenáročné představy bez designu. Cena: 0 Kč (zdarma) Vztahuje se jen na objednávky na kompletní výrobu, nebo tisk.

2/ Možnost přípravy profi-atraktivní grafiky (design dle konkrétního zadání zákazníka). Cena od: 500 Kč/grafika + DPH 21 % (Cena se odvíjí od časové náročnosti.)

Zadání poptávky, nebo objednávky


Jako nejrychlejší a nejefektivnější způsob pro dosažení rychlé odpovědi doporučujeme zadání zaslat ve formě e-mailu. Tento způsob nám umožní rychle se zorientovat v zadání a zohlednit všechny aspekty pro vytvoření kalkulace. Na e-mail reagujeme okamžitě, je naším hlavním komunikačním nástrojem. Zaslání poptávky je snadné, postačí uvést základní informace: požadovaný rozměr, počet kusů, místo určení – např. malá cedulka na stěnu, plastová cedule nad výlohu, velká cedule nad plot.
Standardní podmínky pro přijetí objednávky:
– V objednávce nutno uvést dva ověřitelné kontakty (tel. + IČ, nebo adresu).
– Převzetí na adrese naší provozovny.
– Platba hotově při převzetí.

Případné dodání na Vaši adresu, doprava


Standardně objednané cedule nezasíláme. Snažíme se minimalizovat náklady spojené s výrobou. Zaslání je časově náročné, hlavně z hlediska přípravy. Ceduli je nutné pečlivě zabalit a tento proces se nedá z hlediska rozdílnosti objednávek zjednodušit. Každé balení se provádí individuálně a není automatizované, jde o časově náročnou ruční práci. Pokud je zaslání nevyhnutelné a předem dohodnuté je účtováno poštovné a balné ve výši od 300,- + DPH 21 %.

Naši další webovou prezentaci naleznete ZDE.