V Korytech 3155 / 23, Praha 10, 106 00
272 656 216, 602 858 713
info@tisk-samolepek.cz

Tisk pvc samolepek

Tisk pvc samolepek

tisk pvc samolepek

Specializujeme se na tisk pvc samolepek s tvarovým ořezem. PVC samolepky, nebo také plastové samolepky mají svými vlastnostmi několik výhod, předností. Označení vyplývá z použitého materiálu, kterým je samolepicí vinyl. Tento materiál je ideální pro výrobu samolepek ve velkém i v malém množství. Materiál je velmi odolný pro interiérové i exteriérové použití, standardně je odolný vodě, slunci a oděru. K dispozici je provedení včetně laminace a bez laminace. Po posouzení plánovaného užití a náhledu grafiky doporučíme nejvhodnější kvalitu tisku. U nás si vyberete s více variant provedení a cen. Uvedený příklad tisku samolepek (viz. fotografie) je v následujícím provedení.

U tohoto příkladu (uvedená fotografie) konkrétní provedení samolepek:
Tisk na samolepicí vinyl + laminace lesk + ořez více jednotlivých samolepek do tvaru na každém archu + formátování na jednotlivé archu o velikosti A5.

Pro uvedený příklad byl zvolen ten nejlepší možný tiskový mód a to z toho důvodu, že jednotlivé samolepky obsahují velmi malé detaily v grafice. Přání zákazníka bylo věnovat výsledné kvalitě co největší úsilí. Konzultace a doporučení proběhlo nad vytištěnými vzorky, které byly zhotoveny ve třech základních tiskových módech. Po posouzení a zvolení nabízíme tisk vzorků zdarma.

S tiskem samolepek máme bohaté zkušenosti a rádi Vám poradíme. Vyčleníme si čas jen pro Vás. Pro více bližších informací nás neváhejte kontaktovat.

PVC samolepky

Tisk pvc samolepek.